wtorek, 24 listopada 2015

Polacy przeciwko imigrantom! Podpisz petycję do prezydenta Dudy!

Witajcie Kochani!

Dziś notka trochę nie na temat, ale czuję, że po prostu muszę zabrać głos w tak poważnej społecznie sprawie... Imigranci. Jeśli tak jak ja jesteście przeciwko przyjęciu ich przez Polskę, poświęćcie minutkę i podpiszcie petycję... A nowa notka o zarabianiu już niebawem...


Pomimo licznych badań opinii publicznej, które pokazują, że w zdecydowanej większości Polacy NIE CHCĄ tu imigrantów z Afryki i Azji, licznych protestów organizowanych w ostatnim czasie przez środowiska narodowe w całej Polsce, fatalnych doś-wiadczeń krajów Europy Zachodniej oraz Północnej związanej z imigrantami z Afryki i Azji, incydentów wyrażających poparcie dla organizacji terrorystycznych wśród populacji islamskiej na Starym Kontynencie, zapowiedzi polityków (w tym PO) oraz urzędników, którzy otwarcie mówią, że przyjęcie imigrantów nam się nie opłaca, dziesiątek tysięcy repatriantów, którzy tylko czekają na wymarzony powrót do Ojczyzny, ubożenia społeczeństwa, co zmusza Rodaków do wyjazdu na przymusową emigrację zarobkową!

(Nie)rząd polski zdecydował się na przyjęcie 12 000 emigrantów z Afryki Północnej!
Nie wiemy, kim oni są!
Nie wiemy, jakiego będą wyznania!
Nie wiemy, kto będzie za nich płacić i opłacać ich zasiłki!
Nie wiemy, gdzie będą mieszkać!
Nie wiemy, gdzie będą się uczyć i jak będą funkcjonować, nie znając totalnie języka!
Mówimy jasno:
DOŚĆ! Mamy dość (nie)rządu, który realizuje wszystkie dyrektywy unijne jak niewolnik!
DOŚĆ! Braku realizacji interesu narodowego w polityce międzynarodowej!
DOŚĆ! Kopiowaniu niesprawdzonych metod z Zachodu!
DOŚĆ! Okradaniu Polaków i przeznaczaniu pieniędzy z budżetu na imigrantów totalnie nieprzystosowanych do polskiej kultury!
DOŚĆ! Ignorowaniu woli Narodu!