niedziela, 22 listopada 2015

Qassa - jeden z najlepszych portali do zarabiania w polskim internecie! Zarabiaj czytając e-maile!Jak rozpocząć przygodę z zarabianiem w Internecie? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest rejestracja w programie Qassa. Jak sugeruje baner powyżej, jednym z głównych atutów programu jest zbieranie punktów lojalnościowych przy zakupach online w sklepach takich jak empik.com, booking.com, Tschibo, douglas.pl, zalando, Deichmann, T-mobile i innych. Faktycznie, za zakupy dostajemy punkty qoins, które możemy wymieniać na pieniądze. 
To działa, ale najwięcej punktów qoins dostaniemy po prostu za czytanie e-maili reklamowych, które będą do nas przesyłać w serwisie! Za każdy przeczytany e-mail otrzymamy 2,5 grosza, co jest niby sumą niewielką, ale e-maili przychodzi bardzo dużo, łatwo więc uzbierać większą sumkę. Wszystkie e-maile możemy przeczytać bezpośrednio na stronie Qassa i nie spamuje nam skrzynki. Najlepszym sposobem na zarabianie za pomocą programu Qassa jest zapraszanie znajomych. Za każdą poleconą osobę otrzymujemy 8zł, czyli wystarczy, że poprosimy kilka osób w rodzinie, wśród przyjaciół o rejestrację i już mamy 50 zł, które wymagane jest, aby dokonać wypłaty. To w zasadzie nie wymaga od nas żadnego wysiłku, a pieniądze wpadają!
Qins możemy też zdobywać na inne sposoby, na przykład grając w umieszczone na stronie gierki, wypełniając ankiety, rejestrując się na różnych stronach itp. Pieniądze zacząć zbierać jest łatwo, a tym bardziej aktywni jesteśmy, tym więcej ich wpada! 
Co ważne, strona jest w pełni wypłacalna, sama dostawałam pieniądze na konto ok. miesiąca od dokonania wymiany, w Internecie jest pełno dowodów wypłacalności tego serwisu, nie będę więc zamieszczać własnych.
Pieniądze zarobione w Qassa nie są może jakieś wielkie, ale zarabia się łatwo i strona jest pewna, w pełni wypłacalna, więc myślę, że warto spróbować.